داستان قصر فرش

قصرفرش از معتبرترین سایت های خرید اینترنتی فرش ماشینی ، دست بافت و تابلو فرش در کشور است. که از سال 1360 در زمینه فروش بدون واسطه ی انواع فرش مشغول فعالیت است.

قصر فرش در تلاش است تا انواع فرش با طرح های اصیل ، سنتی ، مدرن ، فانتزی و … را از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان فرش ماشینی و و دست بافت در سراسر ایران و جهان گردآوری کند.

فروشگاه اینترنتی قصر فرش بطور کلی در سه زمینه ی فرش ماشینی ، فرش دست بافت و تابلوفرش فعالیت دارد.

درباره ی قصر فرش

ما به نیاز شما عزیزان اهمیت می دهیم. مفتخریم به این که وقت زیادی را صرف نیازسنجی شما کرده ایم و به نتایج مطلوبی هم رسیده ایم.

مثلا می دانیم که فرش آشپزخانه یکی از دغدغه های بانوان ایرانی است . دلایل زیادی هم برای آن وجود دارد.

یکی از مهم ترین دلایل این است که بانوی ایرانی زمان زیادی را در آشپزخانه صرف می کند. زیبایی و راحتی محیط آشپزخانه تاثیر بسزایی در کاهش خستگی و فشارهای ناشی از آن دارد.

همچنین به علت این که این نوع فرش همیشه در معرض سوختگی ها و یا آلوده شدن توسط ادویه یا مواد غذایی است ، بهتر است قابیلت شستشوی مناسب و قیمت به صرف تری داشته باشد.

بخش دیگری از جامعه ی هدف ما کودکان هستند . دنیای لطیف کودکان طرح های جذاب و کودکانه را می پسندد.در انتخاب این نوع فرش نهایت حساسیت را به خرج دهید.طی تحقیقات جمله ی  جالبی به گوشم خورد : 

هر فرشی مناسب اتاق کودک نیست ، فرش کودک هم مناسب هر اتاقی نیست.

مسئله این است که فرشی مناسب اتاق کودک است که :

  • براحتی پرز ندهد. 
  • لطیف باشد
  • شسشوی آن بسیار آسان باشد.
  • از طرح های جذاب مناسب کودکان در آن استفاده شده باشد.

دلیل این که فرش کودک هم مناسب هر اتاقی نیست طرح های بکار رفته در آن است که مناسب کودک و اتاق کودک است.در واقع فرش کودک زیر مجموعه ای از فرش فانتزی است . 

بخش خوش سلیقه ی جامعه ی هدف ما طرفداران فرش کلاسیک هستند.این دسته از افراد اهمیت زیادی به دیزاین منزل خود می دهند . در واقع به شدت خاص پسند هستند. همانطور که از نام آن پیداست در طراحی این نوع فرش از طرح های اصیل سنتی استفاده شده است.

نکته ی حائز اهمیت در مورد فرش های کلاسیک این است که باید یکپارچگی لازم بین طراحی دکوراسیئن منزل تان با فرش کلاسیک برقرار شود.

و اما طرفداران طراحی مدرن ، ما در جامعه ی هدف مان به یاد شما هم هستیم . یکی از اصول طراحی یک دکوراسیون مدرن انتخاب فرش فانتزی مناسب است .

فرش فانتزی به درستی جلوه ای از دنیای مدرن است . که فرش را از قالب سنتی خود خارج نموده و سری به دنیای مدرن زده است. این دسته از فرش قابلیت تطابق بالایی دارد . بطوری که امکان استفاده از آن در پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق کودک و … وجود دارد . علت محبوبیت روزافزون آن هم همین تطابق پذیری بالاست .

ما با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تولیدی های داخلی و خارجی ، فرش هایی زیبا و با کیفیت را با قیمت کارخانه در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم .

با قصرفرش ، شما در قصری از فرش قرار می گیرد . طبق سلیقه وارد دسته ی مربوط به آن فرش شوید و انواع فرش های آن دسته در سایزها و نقش های مختلف را انتخاب کنید. 

سبد خرید فروشگاه
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...