داستان قصر فرش

قصر فرش به عنوان یکی از بزرگترین هایپرهای فرش پرآوازه ایرانی فعالیت خود را در زمینه بهترین برندهای فرش ماشینی، دست بافت، ابریشمی، و تابلو فرش از سال 1360 آغاز نموده است.

همواره سعی و کوشش مدیریت و پرسنل این مجموعه به عنوان مرجع بزرگ خرید انواع فرش ایرانی برآن بوده است که با ایجاد محیطی صمیمی و توام با آرامش و ارائه کامل ترین سبد کالایی، گامی بلند در جهت رضایت مشتریان خود بردارد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز دنیای مدرن و مجازی به خرید غیرحضوری سعی ما برآن شد تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود همان شرایط را برای شما عزیزان فراهم آوریم تا با اطمینان خاطر و صرف زمان تمامی این محصولات را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید.

وجه تمایز فروشگاه اینترنتی قصرفرش با سایر فروشگاه ها، جمع آوری بیش از بیست برند مطرح فرش ماشینی و چندین کارگاه فرش دست بافت، با تنوعی بی نظیر به صورت یکجا در کنار هم با بهترین قیمت و دسترسی آنلاین به موجودی کالاها می باشد.

در راستای جلب رضایت شما عزیزان به عنوان بزرگترین سرمایه این مجموعه در طی این سالها، دو اصل مهم تضمین کیفیت و تضمین قیمت از مهم ترین اولویت هاست که همواره بر آن تاکید داشته ایم.

کارشناسان مجرّب مجموعه قصر فرش در تمامی مراحل مشاوره، خرید، و تحویل کالا در کنار شما عزیزان خواهند بود تا همواره تجربه ای لذت بخش از خرید خود داشته باشید.  

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من